Ubiquiti Multi-Mode 1GB SFP

LC connector 2 pack, Multi mode, 1Gbps, 0,55km, 2-fiber

Artikelnummer: 920739 / Tillverkarens artikelnummer: UF-MM-1G

More pictures from Ubiquiti Multi-Mode 1GB SFP

279:- Exkl moms
+ frakt från 47:-
2 st i lager (2-3 vardagar leveranstid)
Nästa inleverans 5 stk. 14 augusti 2022
Allmänt
Producentens garanti (månader) 12
Förpackad kvantitet 2 (specificationerna gällerenskild post)
Typ av enhet SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
Formfaktor Insticksmodul
EAN 810354025907
Nätverksfunktioner
Datalänkprotokoll GigE